ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

jazzb01

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از مهم ترین و کارآمد ترین قوانین حاکم بر جهان هستی و کائنات است که اگر به طور کامل با آن آشنا شده و به نحو درست آن را در زندگی خود به کار ببرید، می توانید به آرزوهای خود دست پیدا کرده و هر آن چه را که طلب نمایید در زندگی خود به دست بیاورید. در این قانون بیان شده است که چگونه افراد می توانند با تمرکز کردن بر تفکراتی که در ذهنشان جاری است اتفاقات مثبت و منفی به خصوصی را وارد زندگی خود نمایند. استفاده درست از این قانون در زندگی می تواند اتفاقات خوشایند زیادی را برای شما رقم بزند که اگر از این قانون مطلع نمی شدید هرگز برایتان در زندگی اتفاق نمی افتاد. البته این تاثیر مثبت نیازمند آگاهی از روش صحیح و نحوه استفاده درست از این قانون می باشد و لازم است طریقه به کار بردن آن را در زندگی خود بیاموزید.

 

با استفاده از این قانون شما یاد می گیرید تا چگونه با استفاده از افکار خود، رفاه، آسایش، سلامتی و در کل زندگی خود را بهبود بخشیده و آن را ارتقا دهید. به کمک قانون شما می توانید تنها با تحت کنترل در آوردن افکار خود، آینده خود را به گونه ای که می خواهید رقم بزنید. در قانون جذب سعی ما بر این است که تفکرات منفی و مخرب را به حداقل رسانده و کم کم آن ها را حذف نمایید و در عوض آن ها را با افکار مثبت و سازنده جایگزین نمایید.

jazzb02

قانون جذب سریع برای رسیدن به اهداف

قانون جذب به مانند یک دستگاه فتوکپی می باشد که عینا هر آن چه را که شما در مورد آن فکر کرده و یا احساس کنید دقیقا همان را به سوی شما باز خواهد گرداند. در واقع بر أساس این قانون می توان گفت که افکار ما به اندازه ای قدرتمند هستند که بتوانند واقعیت را دستخوش تغییر نمایند. در صورتی که آن چه از طرف کائنات به شما باز می گردد آن چیزی نباشد که انتظار آن را دارید، علت آن این است که در بیش تر مواقع شما به افکار و احساسات خود توجه کافی نداشته و از آن ها غافل شده اید.

 

برای این که بتوانید هر چه سریع تر قانون جذب را در زندگی خود جاری سازید لازم است که قانون ارتعاش را درک نمایید. این قانون بیان میدارد که تمامی افکار شما حاوی ارتعاشاتی هستند که می توانند خواسته ها و ناخواسته های شما را به زندگیتان وارد کنند. به همین دلیل لازم است تا احساسات خود را در هر لحظه جدی گرفته و بدانید که هر حسی که در درون خود داشته باشید ارتعاشی به کائنات می فرستد که در آینده به شما باز خواهد گشت. برای این که بتوانید احساسات خود را به احساساتی مثبت تبدیل کنید می توانید از تکنیک هایی مانند شکرگزاری، نوشتن آرزوها، جملات مثبت تاکیدی، تصویرسازی و مراقبه استفاده نمایید.

معجزات قانون جذب چیست؟

هر روزه در زندگی ما معجزات فراوانی توسط ذهن ما رخ می دهند که در بیشتر موارد از آن ها غافل هستیم. برای این که این معجزات را به وضیح در زندگی خود ببینید تنها لازم است اعتماد به نفس داشته و به کائنات دید مثبتی داشته باشید. وقوع معجزه در زندگی توسط قانون جذب تنها زمانی میسر می شود که شما صادقانه به آن باور داشته باشید.

jazzb03

برای مشاهده این قبیل معجزات در زندگی لازم است تا از هر گونه شک و تردید به دور بوده و باورهای محدود کننده را کنار بگذارید.

 

سعی کنید تمام انرژی و توجه خود را به سوی هدفتان متمرکز کرده و هر بار تنها یکی از آن ها را بر آورده کنید. هر آنچه را که از هدف خود مد نظر دارید با جزئیات کامل در ذهنتان ثبت کنید و به قدرت خداوند و کائنات در تحقق بخشیدن به رویاهایتان اعتماد داشته باشید. همچنین از تجسم و تصور هدف خود نیز غافل نشده و سعی کنید که با این کار افکار مثبت را تا جای ممکن در ذهن خود جایگزین نمایید.

نمونه هایی از قانون جذب که واقعیت دارند

از زمانی که قانون جذب توسط انسان کشف شده است، افراد زیادی بوده اند که از آن استفاده کرده و به نتایج فوق العاده و غیر قابل باوری در زندگی خود دست یافته اند، به طوری که زندگی ان ها را از این رو به آن رو کرده است و تمام این ها را مدیون بهره گیری از این قانون بسیار ساده اما کاربردی در زندگی خود هستند. در این نمونه ها دیده شده که افراد با تمرین تقویت اعتماد به نفس خود توانسته اند به موفقیت های بزرگ و شگرفی دست پیدا کنند و با تکرار انجام تمرین های مربوط به تقویت اعتماد به نفس، این احساس مثبت را در خود تقویت کرده و به یک عنصر ثابت وجودی خود بدل ساخته اند.

از نمونه های موثر و بسیار کاربردی در بهره بردن از قانون جذب می توان به استفاده از عبارات و جملات تاکیدی مثبت اشاره کرد که در افراد مختلف نتایج شگفت آوری بر جای نهاده است. هنگامی که در حال ادا کردن و تکرار این جمله ها و عبارت ها هستید می بایست بر إحساس خود توجه بسیاری نموده و سعی کنید تا آن را به سمت یک إحساس مثبت سوق دهید و حتی الامکان از غلبه تفکرات و احساسات منفی بر ذهن خود جلوگیری نمایید.

 

 در نمونه دیگری می توان به تاثیر شگرف تجسم خلاق بر راهیابی سعات و کامیابی به زندگی اشاره کرد که بیان میدارد برای این که بتوانید ارتعاش مورد نظر خود را به کائنات فرستاده و بازخورد مورد نظر خود را دریافت کنید لازم است تا خواسته خود را تجسم کنید. بهترین زمان برای انجام این کار هم شب ها قبل از به خواب رفتن و در هنگام صبح بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب می باشد.

قانون جذب عشق و رازهای آن

برای استفاده از قانون جذب جهت جذب عشق در زندگیتان لازم است تا ارتعاشی متناسب با ان را به کائنات بفرستید تا پاسخی مشابه را از کائنات دریافت نمایید. در صورتی که شما به دیگران عشق ورزیده و محبت کنید و سعی کنید با حمایت و قدر شناسی از دیگران و یا هر إحساس خوب و مثبت دیگری این عشق و دوستی را تقویت کنید، پاسخی هم که از جانب کائنات دریافت می کنید عشق خواهد بود که وارد زندگی شما شده و در همه جنبه های آن اثر خود را خواهد گذاشت. هر ارتعاشی که شما روانه کائنات کنید، کائنات نه تنها همان بلکه چندین برابر آن را به سوی شما باز خواهد فرستاد. به همین دلیل است که داشتن حس خوب یکی از مهم ترین نکات در استفاده از قانون جذب به شمار می رود.

jazzb04

قانون جذب پول و رازهای آن

قانون جذب پول و ثروت در دنیا یک قانون تغییر ناپذیر و ثابت می باشد که شما می توانید با استفاده از آن پول و ثروت فراوان را روانه زندگی خود کنید. نکته شگفت انگیز در مورد این قانون این است که در این قانون اهمیتی ندارد که شغل شما چه بوده و به کدام طبقه اجتماعی اقتصادی تعلق دارید؛ این قانون می تواند برای همه افراد اجرا شده و تاثیرات شگرفی بر دارایی و درآمد آن ها بر جای نهد.

 

برای این که بتوانید با استفاده از این قانون به پول و ثروت برسید می بایست ارتعاشی که به کائنات می فرستید هم بر همان اساس باشد. برای این که بتوانید از این قانون استفاده کنید باید از صمیم قلب به کار خود عشق ورزیده و نسبت به آن حس خوبی داشته باشید. بابت هر پولی که وارد زندگیتان می شود شکرگزار بوده و با دوست داشتن پول آن را وارد زندگیتان کنید.

قانون جذب افراد و رازهای آن

با کمک قانون جذب شما می توانید با چند قدم ساده فرد مورد نظرتان در زندگی را جذب خود کرده و او را با خود هم فرکانس نمایید. برای این کار ابتدا لازم است فهرستی از ویژگی های مد نظرتان در شخص مربوطه را به همراه جزئیات بنویسید و ویژگی های منفی را به صورت ویژگی های مثبت در آورده و در لیست خود یادداشت نمایید. سپس بنویسید که این شخص چه احساسی به شما داده و هنگام فکر کردن به او چه احساسی در شما به وجود می آید. در گام بعدی باید باور داشته باشید که لایق چنین شخصی هستید و همان کسی بشوید که می خواهید به دست بیاورید. به یاد داشته باشید که شما همان چیزی را به دست خواهید آورد که منتشر می کنید و همانند، همانند خود را جذب خواهد کرد.

jazzb05

قانون جذب انرژی مثبت و رازهای آن

به کمک قانون جذب می توان انرژی مثبت را به سمت خود هدایت کرده و با استفاده از آن به خواسته های خود دست پیدا کنید. تمام چیزهایی که در این دنیا وجود دارند حاصل انرژی می باشند. شما می توانید با داشتن افکار مثبت و فرستادن انرژی مثبت به سمت کائنات، همان را از آن دریافت کنید. برای این کار باید تمرین و تکرار داشته باشید و تدام خود را در این امر حفظ نموده و هرگز امید خود را از دست ندهید. إحساس خوب شما باعث تولید ارتعاش مثبت در کائنات شده و بالعکس.

رازهای قانون جذب چیست؟

در استفاده از قانون جذب، نکات و رازهایی نهفته است که اگر از آن ها آگاه نباشید، قانون جذب برای شما کارساز نخواهد بود. در این قانون می بایست جملات خود را به شیوه درست و به صورت مثبت به کار برده و حتما تمرینات خود را هر روز تکرار کنید. از کلمات منفی استفاده نکرده و بدانید که قانون جذب همواره در حال اجرا می باشد. قانون جذب قادر است تا ناخواسته ها را نیز جذب کرده و در واقع به هر چه فکر کنید آن را جذب خواهید کرد.

 

روش استفاده از قانون جذب و چگونگی عملکرد آن

برای این که بتوانید از قانون جذب استفاده کنید لازم است تا آن را وارد جریان زندگی خود کرده و رفته رفته آن را برای خود به یک عادت تبدیل کنید. در گام اول باید بخواهید و خود را لایق بهترین ها بدانید. در گام بعدی باور داشته باشید که خواسته شده هم اکنون محقق شده است و بعبارتی در آینده مورد نظر خود زندگی کنید و رویای خود را زندگی کنید. در نهایت تنها کافیست که قدم در راه نهاده و نتیجه ارتعاش خود را از کائنات دریافت کنید. بطور خلاصه قانون جذب را می توان این گونه خلاصه کرد: بخواهید، باور کنید خواسته شما پشت درب های بسته در انتظار شماست، بلند شده و به سوی آن حرک کنید و آن را دریافت نمایید.

Ad Sidebar